Çalışma Saatleri : Pzt-Cts 08.30- 18.00

0 (424) 237 23 38

info@soyluyapi.com.tr

Vali Fahribey Cd. No:9 D:6

Merkez, ELAZIĞ

Şirket Kadromuz

Şenol ARSLAN

Genel Müdür

Şenol ARSLAN 25.11.1989 tarihinde Elazığ’da doğdu. İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimini Elazığ’da tamamladı. Üniversite eğitimine 2010’ da Afyon’ da başlayan ARSLAN, 2014 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Harita Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Daha sonra İstanbul Gelişim Üniversitesin de İş Sağlığı ve Güvenliği alanında Yüksek Lisans Eğitimini tamamlayarak 2017 yılında mezun oldu.
İş hayatına ilk olarak Elazığ’da kısa bir süre KAHYAOĞLU HARİTA firmasında çalışarak başlayan ARSLAN, daha sonra HMC YAPI A.Ş‘de Harita Şefi olarak 3 yıl boyunca kariyerine devam etti ve birçok projede görev alıp tamamladıktan sonra 1 yıl kadar da GÜNEŞ YOL A.Ş. firmasında Şantiye Şefi olarak çalıştıktan sonra SOYLU YAPI HARİTA İNŞAAT SAN. VE TİC. TLD. ŞTİ. firmasını kurdu.

Şenay ARSLAN

Genel Müdür Yardımcısı

Şenay ARSLAN İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimini Elazığ’da tamamladı. Üniversite eğitimine 2010’da Elazığ’da başlayan ARSLAN, 2014 yılında Elazığ Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünden daha sonra da Elazığ Fırat Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği alanında Yüksek Lisans Eğitimini tamamlayarak 2017 yılında mezun oldu.

Çağlar İNCE

İnşaat Genel Koordinatörü

Çağlar İNCE İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimini Elazığ’da tamamladı. Üniversite eğitimine 2010’da Elazığ’da başlayan İNCE, 2014 yılında Elazığ Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden daha sonra da Elazığ Fırat Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği alanında Yüksek Lisans Eğitimini tamamlayarak 2017 yılında mezun oldu.

Çağlar İNCE; 3.Havalimanı Yapımı işinde İGA’ nın Şantiye Şefi olarak, Toplu Konut İdaresi TOKİ Şantiyesinde Şantiye Şefi olarak, Devlet Su İşleri Gölet Yapımı İşlerinde Şantiye Şefi olarak görev aldı.

Ömer İBA

Muhasebe Müdürü

06.05.1966 yılında Kayseri’de doğan Ömer İBA, 1987 yılında Kayseri Ziraat Bankasında göreve başladı. Burada çeşitli kademe gruplarında görev alan İBA, 2018 yılında Ziraat Bankası Para Grup Merkezi Yönetmen Yardımcısı (Müdür Yardımcısı) iken emekli oldu.

Mustafa EKER

Harita Genel Koordinatörü

Mustafa EKER İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimini Elazığ’da tamamladı. Üniversite eğitimine 2010’da Elazığ’da başlayan EKER, 2012 yılında Elazığ Fırat Üniversitesi Harita Teknikerliği Bölümünden mezun oldu.

Sektörde 11 yıllık mesleki tecrübeye sahip olan Mustafa EKER Elazığ ilinde faaliyet gösteren harita firmalarında çeşitli projelerde görev almıştır.